Želite li vježbati jogu u prirodi, možete se pridružiti ekipi iz Medical Yoga centra koja je i ovoga ljeta organizirala zajedničko vježbanje na dvije lokacije u Zagrebu: u Parku Maksimir na livadi ispod mogile (sokola) uz stazicu te uz Jarunsko jezero – kad uđete iz Hrgovića, skrenite desno do pješačke staze (livada pored ograđenog parka za pse). Na obje lokacije ima i sjene i sunca, pa svatko može birati što mu više odgovara.
Vježbanje je besplatno, a vježba se svake subote za lijepa vremena, zaključno s 25. srpnja. Sat joge traje od 8.30 do 9.30 sati, možda malo dulje ili malo kraće. Ponesite prostirku ili vježbajte na travi, dođite sami ili s članovima obitelji, prijateljima, poznanicima, nepoznatim ljudima, kućnim ljubimcima, s djecom, a pogotovo s bebama, što se pokazalo odličnim proteklih sezona, pozivaju organizatori.
Nije nužno biti član Medical Yoga centra, jer svi su dobrodošli. Za sat se ne treba prijavljivati, a nije nužno ni predznanje joge. Voditelji će nositi majicu Centra radi lakšeg prepoznavanja. Cijena je prava sitnica, poručuju iz Centra: Osmijeh na lice i uživanje u vježbanju!
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....