HULIGANI NA OTOKU

Uhićena sedmorica navijača u Birminghamu

Algerian team soccer fans hold flares on the streets of Marseille November 14, 2009, after their 2010 World Cup qualifying soccer match against Egypt. REUTERS/Jean-Paul Pelissier (FRANCE SPORT SOCCER CONFLICT)
 Reuters

Zbog incidenata uoči i na poluvremenu utakmice 21. kola nogometne Premier lige između Birmingham Cityja i Manchester Uniteda na St. Andrews'u uhićena su sedmorica navijača.

Razlog uhićenjima narušavanje je javnog reda i mira. Jedan se incident dogodio neposredno uoči početka utakmice, a drugi na samom poluvremenu iste, priopćili su iz nadležne policijske postaje u okrugu West Midlands.

Zasad nije poznato koji su od dva kluba uhićeni podupirali.

Dvoboj je završio bez pobjednika (1-1). Domaći je sastav tom utakmicom ostvario ligaški rekord od 12 uzastopnih utakmica bez poraza.

20. rujan 2024 21:47