SOLDO ODLAZI?

Soldinu Kölnu samo bod u Bochumu

AP

Nogometaši Kölna, hrvatskog trenera Zvonimira Solde, nisu uspjeli doći do pobjede na gostovanju u Bochumu u prvoj utakmici 14. kola Bundeslige. Dvoboj je završio rezultatom 0-0.

Soldina je momčad bila bolji suparnik, posebno u drugom poluvremenu kada je promašila nekoliko dobrih prilika.

Najveću je u 69. minuti imao novi kapetan, Portugalac Petit. Njemu je donedavni vlasnik kapetanske vrpce, Slovenac Milivoje Novakovič, sjajno ubacio loptu s lijeve strane, no Petit je najprije pogodio stativu, a potom odbijenu loptu, umjesto u praznu mrežu, poslao preko gola.

U 84. minuti je Novakovič iz okreta s otprilike 13 metara poslao loptu nekoliko centimetara pored gola.

Kölnu je to bio četvrti remi ove sezone, uz tri pobjede i sedam poraza. S utakmicom više se nalazi na 13. mjestu s bodom više od Bochuma.