MOTOR SPURSA

Redknapp: Od Modrića tek očekujem ono najbolje

Tottenham Hotspur's Luka Modric, front, vies for the ball with Wolverhampton Wanderers' Kevin Foley during their English Premier League soccer match at White Hart Lane stadium, London, Saturday, Dec. 12, 2009. (AP Photo/David Azia) ** NO INTERNET/MOBILE USAGE WITHOUT FOOTBALL ASSOCIATION PREMIER LEAGUE (FAPL) LICENCE. CALL +44 (0) 20 7864 9121 or EMAIL [email protected] FOR DETAILS **
 AP

Harry Redknapp, trener Tottenhama, nije bio ogorčen nakon domaćeg poraza od Wolverhamptona (1-0) u utakmici 16. kola Premiershipa koliko se moglo očekivati.

Navijači njegovog kluba su vjerojatno i prije početka utakmice ubilježili tri boda, no to se nije dogodilo. Pogodak Boylea u 3. minuti je ostao jedini na utakmici, makar je Tottenham imao brojne prilike.

Niko Kranjčar i Vedran Ćorluka su startali od početka, a nakon duge pauze se na travnjak vratio i treći hrvatski nogometaš u Tottenhamu Luka Modrić. Nije igrao čak tri i pol mjeseca zbog loma fibule.

- U trideset minuta koliko je igrao Modrić me uvjerio da može. No, ono najbolje od njega mogu očekivati tek za nekoliko tjedana - rekao je Redknapp i okrenuo se prema utakmici:

- Očigledno smo trebali imati još više prilika. Ovo što smo stvorili je bilo premalo. No, suparnik se stvarno dobro branio, potpuno je onemogućio pravi zalet svih naših veznih igrača i napadača.

20. rujan 2024 21:32