- On i dalje tvrdi da je nevin. Meni je u interestu da istaga ide do kraja i da ako je i netko ukrao gradski novac da za to i odgovara, poručio je zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević nakon što je ravnatelj Ustanove za upravljanje sportskim objektima Kosta Kostanjević podnio ostavku.
Kostanjević, donedavni ravnatelj gradske ustanove, jučer je izašao iz istražnog zatvora i istog dana podnio ostavku. U pismu upućenom Upravnom vijeću naveo kako ne želi biti teret sustavi te kako se želi fokusirati na vlastitu obranu.
PROČITAJTE VIŠE: Kosta Kostanjević podnio ostavku. Danas bi trebao biti pušten iz istražnog zatvora
- Njegova je odluka odgovorna. I dalje smatram da nije kriv za izvlačenje novca, ali u interesu mi je da ova istaga ide do kraja, kazao je gradonačelni...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....