Preko noći napravljene su velike promjene na Savskoj cesti. Počele su se ugrađivati gumene barijere duž žutih traka, a oznake za taksi-vozila počele su se uklanjati s kolnika.
Ovaj bi posao, prema najavama, trebao trajati pet dana, a svi će se radovi odvijati u kasnim noćnim satima. Ti zahvati ne bi trebali imati utjecaja na promet, bilo na automobile bilo na tramvaje.
Postavit će se separatori u dužini od 2,5 kilometra Savske ceste, od Veslačke ulice na jugu do Dalmatinske ulice na sjeveru, u oba smjera. Cilj je ovog pothvata zaštititi žute trake od ulaska vozila koja tamo ne pripadaju. Novost je da taj koridor više neće moći koristiti taksi-vozila.
Svaki drugi prekršitelj
- Žuta traka postoji kako bi javni prijevoz bio ekskluzivan, kako ne bi bio smetan od strane drugih vidova prometa, odnosno kako bi bio pouzdan - objasnio je gradonačelnik Tomislav Tomašević jučer na konferenciji za medije.
Tom trasom Savske prolazi ukupno 8 od 15 dnevnih tramvajskih linija, odnosno više od 50 posto. Također, žute trake tamo se nalaze već 45 godina. Prema istraživanju koje su proveli Fakultet prometnih znanosti i Ernst & Young, svako drugo vozilo koje se u jutarnjem “rush houru” nađe na žutim trakama ondje ne bi trebalo biti.
Posljedica kršenja pravila žutih traka jest znatno sporije putovanje tramvajem. Barijere koje će se postaviti duž Savske nisu prve u Zagrebu. One se već nalaze na Bukovačkoj cesti te u Ulici Republike Austrije, no na znatno kraćim segmentima.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....