U Zagrebu se ovog tjedna postavljaju nove kante za smeće. Nije riječ o podzemnim ni polupodzemnim spremnicima; riječ je o klapnama na klasičnim koševima za smeće, koje bi trebale odvratiti gradske vrane od raznošenja smeća i ostataka hrane. Grad je 50 novih kanti za smeće s klapnama postavio na Ravnicama, a sljedeći kvart koji će dobiti ove ‘protuvranske‘ koševe za smeće je Malešnica.
– U postupku su zamjene novim k...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....