Žalbeni sud u Novom Sadu ukinuo je pritvor za pet osumnjičenih u istrazi koja se vodi zbog smrtonosnog pada nadstrešnice na željezničkom kolodvoru u Novom Sadu 1. studenoga, kada je poginulo 16 osoba, priopćeno je u srijedu iz tog suda.
Sud je donio rješenje kojim su djelomice uvažene žalbe odvjetnika okrivljenih u kaznenom postupku povodom novosadske tragedije koja je potaknula val višemjesečnih prosvjeda i optužbi vlasti za koruptivne poslove i loše izvođenje radova na nedavnoj rekonstrukciji kolodvora.
Među prvotno uhićenima sud je već ranije ukinuo pritvor nekadašnjem ministru građevinarstva Goranu Vesiću, a novom preinakom rješenja iz pritvora je pušteno još petero okrivljenih protiv kojih će se primjenjivati elektronički nadzor i mjera zabrane napuštanja stana u ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....