Izraelska vojska objavila je u nedjelju ujutro da su dva vala projektila ispaljena na Izrael iz Irana nakon američkog noćnog napada na ključna središta iranskog nuklearnog programa.
Sirene za zračnu uzbunu oglasile su se u Jeruzalemu i Tel Avivu, prema novinarima AFP-a koji su čuli snažne eksplozije.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....