U Pentagonu, sjedištu američke vojske, traje brifing za novinare nakon američkog napada na Iran.
Ministar obrane Pete Hegseth i predsjednik Združenog stožera načelnika Dan Caine (najviši dužnosnik američke vojske) govorili su o napadima na iranska nuklearna postrojenja.
Caine je iznio detalje operacije napada na Iran.
Operacija se zove ‘Ponoćni čekić‘.
Caine je rekao da su početne procjene štete u bitkama pokazale da su sva tri napadnuta mjesta pretrpjela iznimno ozbiljna oštećenja i razaranja.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....