Nakon što su američke oružane snage noćas napale iranska nuklearna postrojenja na lokacijama Fordow, Isfahan i Natanz, predsjednik SAD-a Donald Trump slavodobitno je ustvrdio kako su sva tri nuklearna postrojenja "potpuno uništena".
- U američkom napadu postrojenje Fordow nije ozbiljnije oštećeno - tvrdi Teheran.
Iranske vlasti posebno naglašavaju Fordow zato što je upravo to postrojenje za obogaćivanje uranija bio jedan od najvažnijih ciljeva sve otkako je započeo najnoviji sukob Izraela i Irana.
A što se zapravo zna o ta tri iranska nuklearna postrojenja koja su noćas bombardirana, objasnila...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....