Dok se još sliježe prašina nakon spektakularne američke operacije “Midnight Hammer”, kojom su pogođene ključne iranske nuklearne lokacije, posljedice se već osjećaju i daleko od Bliskog istoka, sve do Moskve, piše u svojoj analizi za Telegraph Hamish de Bretton-Gordon, bivši pukovnik britanske vojske i stručnjak za kemijsko oružje. Tekst je objavljen pod naslovom "Putina će užasnuti koliko je lako pala ruska protuzračna obrana Irana".
Udar u režiji sedam bombardera B-2 i 75 krstarećih projektila, koji su s iznimnom preciznošću pogodili podzemna postrojenja u Fordowu, Natanzu i Isfahanu, pokazao je golemu tehnološku i operativnu nadmoć SAD-a. No ono što najviše zabrin...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....