Indijski premijer Narendra Modi, lider najmnogoljudnije zemlje na svijetu i države koja je u velikom gospodarskom uzletu - po nominalnom BDP-u peta je najveća ekonomska sila - upravo je sletio u Zagrebu u jednodnevni službeni posjet našoj zemlji.
- Moj posjet Hrvatskoj, koji će biti prvi indijskog premijera, predstavlja povijesnu priliku za jačanje veza s ovom cijenjenom partnerskom zemljom - poručio je Modi koji u Zagreb dolazi u sklopu svoje diplomatske turneje tijekom koje je posjetio Cipar i Kanadu gdje je sudjelovao na G7 summitu.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....