Marko Vučetić, bivši nezavisni saborski zastupnik koji je u Sabor ušao na listi Mosta i bivši predsjednik gradskog vijeća Grada Zadra, podijelio je na Facebook profilu fotografiju kojom se očito osvrće na skori kontroverzni koncert Marka Perkovića Thompsona u Zagrebu.
Radi se o snimci nastaloj 2018. godine, kada je Vučetić kao saborski zastupnik nazočio svečanom koncertu povodom 25. godišnjice Vojno-redarstvene operacije Maslenica u HNK Zadar.
PROČITAJTE VIŠE Thompson čeka jeftiniju ponudu: Skupo im je dati 200 eura na sat za vozilo hitne s opremom, liječnikom, sestrom i vozačem
Dok je dvorana prepuna uzvanika na nogama pjevala Perkovićevu pjesmu "Lijepa li si" u izvedbi klape Sv. Juraj, jedini koji je ostao sjediti bio je upravo Vučetić.
"Te 2018. god. bio sam sabors...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....