KONTRA SVIH

Svi ustali na Thompsonov hit, jedino on ostao sjediti, pa objasnio zašto: ‘Ta pjesma ne veliča domovinu...‘

Marko Vučetić, bivši nezavisni saborski zastupnik, podijelio je na Facebook profilu fotografiju iz 2018.

Marko Vučetić ostao je sjediti tijekom izvođenja pjesma ‘Lijepa li si‘

 Screenshot/HRT
Marko Vučetić, bivši nezavisni saborski zastupnik, podijelio je na Facebook profilu fotografiju iz 2018.

Marko Vučetić, bivši nezavisni saborski zastupnik koji je u Sabor ušao na listi Mosta i bivši predsjednik gradskog vijeća Grada Zadra, podijelio je na Facebook profilu fotografiju kojom se očito osvrće na skori kontroverzni koncert Marka Perkovića Thompsona u Zagrebu.

Radi se o snimci nastaloj 2018. godine, kada je Vučetić kao saborski zastupnik nazočio svečanom koncertu povodom 25. godišnjice Vojno-redarstvene operacije Maslenica u HNK Zadar.

PROČITAJTE VIŠE Thompson čeka jeftiniju ponudu: Skupo im je dati 200 eura na sat za vozilo hitne s opremom, liječnikom, sestrom i vozačem

Dok je dvorana prepuna uzvanika na nogama pjevala Perkovićevu pjesmu "Lijepa li si" u izvedbi klape Sv. Juraj, jedini koji je ostao sjediti bio je upravo Vučetić.

"Te 2018. god. bio sam sabors...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
25. lipanj 2026 05:15