Bivšu gradonačelnicu Kristinu Ikić Baniček (SDP) i bivšeg zamjenika gradonačelnice Marka Kričku (SDP) vladajuća većina prozvala je u utorak na sjednici sisačkog Gradskog vijeća za moguće pogodovanje, nezakonito zapošljavanje i netransparentno upravljanje javnim sredstvima.
U zajedničkom priopćenju kluba vijećnika HDZ-a i HSLS-a stoji i da je SDP-ov gradski vijećnik SDP-a Filip Pjerobon zaposlen u gradsku ustanovu Galerija Striegel ‘bez provođenja javnog natječaja i kompetencija‘.
Posebno, kažu, zabrinjava priznanje Marka Kričke da je, kao predsjednik Povjerenstva za dodjelu stipendija, odlučio o dodijeli stipendije šogorici, čime joj je omogućio zaposlenje u Gradskoj upravi, također bez javnog natječaja, na razdoblje od pet godina.
Na sjednici je potvrđeno i ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....