Novorođenče staro nekoliko dana ostavljeno je u noći s ponedjeljka na utorak u Prozoru života Udruge Betlehem u Zagrebu. Djevojčica je pregledana u Klaićevoj bolnici, zdrava je i odmah je prebačena u Dom za nezbrinutu djecu u Nazorovoj ulici.
- Oko četiri ujutro dovezena je djevojčica za koju je naša liječnica procijenila da je stara nekoliko dana. Novorođenče je zdravo, jede i svi se lijepo brinu o njoj - rekla je ravnateljica Nazorove, Jasna Kelava. Dodala je da je curica došla u pratnji policije i dežurne socijalne radnice, te ju je zaprimila dežurna osoba u Nazorovoj.
- Ne znamo koliko će biti kod nas jer to nije naša ingerencija. Dakle, za nju je nadležan Centar za socijalnu skrb i postupat ćemo po njihovim uputama - rekla je Kelava. Na pitanje koliko je slučajeva u ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....