SUDAR NA ILICI

Audi ministra obrane sudjelovao u nesreći u centru Zagreba, dvoje ozlijeđenih; Svjedok: ‘Vidio sam kako iz auta izlazi Anušić‘

O nesreći su se oglasili i iz MORH-a...
 Leona Barić
O nesreći su se oglasili i iz MORH-a...

Službeni automobil u kojem je bio ministar obrane Ivan Anušić sudjelovao je danas navečer u 18.55 sati u prometnoj nesreći u centru Zagreba, na križanju Ilice, Ulice sv. Duha i Selske ceste. Službeni Audi sudario se s osobnim automobilom iz kojeg su dvije osobe ozlijeđene te su vozilom Hitne pomoći prevezene u bolnicu.

Sudar se dogodio nešto iza 19 sati, a na Ilici su se odmah počele stvarati ogromne gužve. Kolona tramvaja i automobila protezala se sve do Trga Franje Tuđmana s jedne strane, i iza okretišta Črnomerec s druge, a ZET je morao uvesti izvanredne autobusne linije. Promet se krenuo normalizirati nakon što je automobil ministra uklonjen s ceste, oko 20.40 sati.

image

Službeni automobil u kojem je bio ministar Anušić sudjelovao je u ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. lipanj 2026 08:24