Hrvatski rukometaši su izdržala žestok tempo i pobjedom protiv Mađarske izborili polufinale Europskog prvenstva u rukometu. Odigrali su dvije utakmice igrala u razmaku od manje od 24 sata.
David Mandić imao je što za reći oko rasporeda koji ide izravno na štetu igrača.
- Raspored? Ovo je sramota! Jučer smo igrali, danas smo igrali, sutra na put od četiri i pol sata, to je ludost. Ne razumijem kako se može tako igrati veliko natjecanje! Zato ima ozljeda, igrači plaćaju cijenu toga. Pa onda ručak na dan utakmice lasagne!? Kako mi, sportaši, to možemo jesti?! Trebaju pogledati natjecanja u Hrvatskoj da možda nauče na tome - rekao je nakon utakmice protiv Mađara.
Prethodno je u studiju RTL-a i Igor Vori komentirao nerazuman raspored.
- Pogledajmo samo koliko, nažalost, ima ozljeda na ovom turniru. I to ne ozljeda od tri dana. To su križni ligamenti, puknuće ruke, zadnje lože, ovome pukne kvadriceps...Znači, to su sve pauze po mjesec-dva ili šest, a njih to nije briga. Tko gleda igrače? Na kraju, opet ponavljam, mi koji bismo trebali uživati u rukometu, dođeš zadnji dan, ti više ne uživaš. Igrač ne može proizvesti tu kvalitetu više jer nema energije... Toga nema ni u jednom sportu osim kod nas! Ljudi moji, hoćete li izgubiti toliko da ne možete dati dva dana slobodno? Ja mislim da neće... Ili možda hoće?!










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....