Mladen Grdović stigao je u Toronto! Nakon 54 sata puta "kralj festivalske glazbe" došao je u Kanadu kako bi bodrio hrvatsku reprezentaciju protiv Paname. S Grdovićem je stiglo i šest prijatelja, a što je najbitnije – gitara! Mnogi su žalili što ga nije bilo u Hrvatskoj kući u ponedjeljak navečer, ali sad je u Torontu. Tko zna što sprema.
Na put u Kanadu krenuo je u nedjelju u 13 sati po hrvatskom vremenu iz Zagreba, a došao u utorak u 13 po vremenu u Torontu. Kad se tome doda šest sati razlike, to su 54 sata. Zašto je to trajalo kao da je obišao svijet?
Prvo je išao autom u Veneciju, avion od tamo do Frankfurta je kasnio pa nije stigao uhvatiti let za Toronto. Morao je prespavati u zračnoj luci. Tamo su ga vidjeli Hrvati koji su mu odmah sve sredili za dalje. Putovao je potom do Züricha i konačno do Toronta. Dovoljno rano da se pojavi na tribinama, u sektoru 1. kategorije, gdje ima ulaznicu.











Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....