Trijumfom protiv Katara reprezentacija BiH napravila je ogroman korak prema plasmanu u idući krug; u slučaju trijumfa Brazila protiv Škotske mjesto u šesnaestini finala službeno će biti potvrđeno još večeras.
Emotivno su nogometaši BiH doživjeli trijumf koji ih izvjesno vodi u idući krug.
- Ovdje, maltene kod kuće, pred domaćom publikom, a u Americi. Ponosan sam na sebe, na momke, na cijelu državu. Možete samo slušati. Ovo je nevjerojatno, zahvalan sam svima - poručio je Amar Memić.
Na pitanje koga bi želio u drugom krugu, dao je jasan odgovor.
- Idemo pisati povijest. SAD ili Njemačka? Volio bih SAD, da nadmašimo njihovo navijanje i da im pokažemo… - dodao je Memić.
Kerim Alajbegović golom u 27. minuti otvorio je utakmicu.
- Nisam puno razmišljao. Mislim da je bio dobar gol. Dobro smo ušli u utakmicu, onda je došao i drugi gol. Malo smo pali pred kraj prvog poluvremena, ali prvih 40 minuta odigrali smo fenomenalno, mogli smo voditi i 4:0. Bilo je i vruće, ali poslije je sve bilo dobro.
Koga priželjkuje za protivnika, SAD ili Njemačku?
- Meni je svejedno - odgovorio je nogometaš BiH, koji se zahvalio navijačima.
- Oni su naš 12. igrač. Nemam riječi za njih. Hvala svima na sjajnoj podršci, cijeloj Bosni i svima koji su bili ovdje - zaključio je.











Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....