Sve smo bliže velikom povratku Conora McGregora. Najpopularniji MMA borac u povijesti trebao bi predvoditi UFC 329 borbom protiv Maxa Hollowaya, ako ne bude neplaniranih otkazivanja. Bit će to prvi McGregorov meč nakon pet godina pauze i izbivanja iz profesionalnog sporta.
Teško je McGregora favorizirati u tom meču. Pauza je bila jako duga, McGregor je dobar dio tog perioda živio nesportski, sklono porocima, dok je Max s druge strane konstantno bio pri vrhu i borio se s najboljima na svijetu. No, unatoč svim navedenim okolnostima, McGregor dočekuje ovaj meč prepun samopouzdanja, kao i uvijek.
- Maxa sam učinio svojim sinom u prvom međusobnom okršaju. Planiram ponoviti isto to, na najrazorniji mogući način - započeo je McGregor u intervjuu za Paramount+.
- Max je izdržljiv borac sa sjajnim setom vještina. Međutim, nije na mojoj razini. Ja sam razina iznad, zapravo, nekoliko razina iznad njega sam ako gledamo vještine, mentalnu snagu, fizikalije itd. Borit ćemo se u velteru i nekoliko je stvari koje trebamo uzeti u obzir. On je vrlo aktivan borac. Najviše vremena proveo je u UFC-ovom kavezu, osam i pol sati. To je ogromna količina vremena, ali meni to govori da on ne može završiti protivnika. Osim toga, on se nikada nije borio u velter kategoriji - dodao je McGregor.
U nastavku razgovora s Nateom Burlesonom, McGregor je upitan je li Justin Gaethje na njegovom nišanu, planira li izazvati aktualnog prvaka UFC-ove lake kategorije.
- Ja sam sada borac velter kategorije, već sam držao pojas u lakoj kategoriji. Otvoren sam za biznis, želim biti što aktivniji i čeka me velik meč. Znate što, Max je brutalno nokautirao Justina, nokautirao ga je hladno, licem prema dolje. Justin je okej kada ga ide. Ali, kada mu ne ide, on je grozan, bijedan. No, vrlo je izdržljiv i ima nekonvencionalan stil borbe - govorio je McGregor, a zatim je dobio pitanje o potencijalnoj "hit listi", odnosno spisku boraca s kojima bi se želio obračunati.
- Zasigurno je tu nekoliko imena. Više od svega želim biti aktivan, želim se nadmetati. Da vam budem iskren, Maxa i Gaethjea ne cijenim kao borce. Nisu na mojoj razini. Umjesto da govorim o tome i idem u detalje, radije bih to pokazao u kavezu.
Conor McGregor očito ne gleda na ovo kao na jednokratni povratak u kavez i priliku za oproštaj. Irac ima ambiciju biti aktivan u kavezu, a preostaje nam nadati se da će tako i biti. UFC je svakako zanimljiviji s Conorom na rosteru.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....