Jedan od najzanimljivijih momenata na medijskoj konferenciji nakon FNC 31 priredbe u Beogradu bio je onaj kada je načelno dogovorena borba između Hrvoja Sepa i Ante Bilića. Na (naše) novinarsko pitanje o upravo tom uparivanju (u "extreme boxingu" ili "bare knuckleu"), Sep je pokazao interes, a čelni čovjek promocije, Dražen Forgač, rekao je da, ukoliko se obje strane slože, imamo meč.
Priča se tako ozbiljno zakotrljala i danima se pričalo o potencijalnom okršaju dvojice hrvatskih boksača na FNC 33 spektaklu u Zagrebu, a društvene su mreže bile pune grafika koje uparuju upravo dvojicu naših proslavljenih udarača. S vremenom se, međutim,sve to pomalo primirilo, a o eventualnoj se borbi nisu oglašavali ni glavni akteri, kao ni ljudi iz FNC-a.
Ta i takva tišina prekinuta je danas, odnosno već jučer. Najprije je, naime, "Baraba" na svom Instagram profilu objavio kako "Sepu Pijetraj ne da da se bori", a onda mu je stigao odgovor hrvatskog olimpijskog boksača. Sep je danas na svojim društvenim mrežama izvijestio o ozljedi koljena koju je morao sanirati, a istom se prilikom obratio 42-godišnjem Splićaninu.
"I kada izgubi meč, Vaso svejedno napravi štetu. Morao sam obaviti mali zahvat na koljenu, ali za tjedan-dva sam opet u dvorani", napisao je istaknuti član Boksačkog kluba Leonardu, uz fotografiju koja ga prikazuje na krevetu sa steznikom za koljeno, pa nastavio:
"A ti, Ante Biliću, znaj da o svojoj karijeri odlučujem samo ja. Ako stvarno želiš meč kao što govoriš, nemoj stalno postavljati nekakve uvjete koje je nemoguće ostvariti. Budi frajer i bori se".
Nedugo potom u komentarima ispod objave javio sam i sâm Bilić, te poručio Sepu: "Pa ja jesam za to da se borim, ali skini na 77 i boksat ćemo. Budi ti frajer i ne boj se".
Hoće li na koncu glavni akteri ove priče pronaći zajednički jezik, ostaje za vidjeti. Dođe li do dogovora, bit će to nedvojbeno još jedan strašan meč za zagrebački "card".

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....