RUTINSKA POBJEDA

Zagreb lako sredio Sesvete, dva gola Davora Vugrinca!

U prvoj utakmici 28. kola Prve hrvatske lige Zagreb je kao 'gost' u Kranjčevićevoj pobijedio Croatiju iz Sesveta sa 4-1 i tako si olakšao život uoči posljednja dva kola
 Ranko Šuvar / Cropix

U prvoj utakmici 28. kola Prve hrvatske nogometne lige Zagreb je kao 'gost' u Kranjčevićevoj pobijedio Croatiju iz Sesveta sa 4-1 i tako si olakšao život uoči posljednja dva kola. Zagreb se sada pridružio Interu i Zadru koji imaju 30 bodova (i utakmicu manje) i prvi put ove sezone pobjegao iz opasne zone. Već nakon 20 minuta bilo je jasno kako će Pjesnici lako slomiti otpor sigurnom putniku u Drugu ligu.

Prvo je u 11. minuti Davor Vugrinec pogodio malu mrežicu vratara Banovića, a devetminuta poslije strijelac je bio i Ljubojević na asistenciju Jurendića. Do kraja poluvremena Zagreb se smilovao slabim Sesvećanima i više im nije tresao mrežu, ali već početkom nastavka Banović je bio na sto muka. Prvu mu je omogućio njegov igrač Jasmin Agić promašivši cijelu loptu, a poklon je sikoristio Brazilac Jefthon. U 56. minuti Vugrinec je drugim pogotkom zaradio novi pljesam na otvorenoj sceni, a odmah u sljedećem napadu Mathias Zubak pokazao je da ne igra u momčadi samo zato što je predsjednikov sin...

18. rujan 2024 15:00