GOL VIKENDA

Nakon što su porazili Olympiakos i izborili plasman u četvrtfinale Lige prvaka, nogometaši Manchester Uniteda nastavili su pobjednički niz i u prvenstvu pobijedivši na gostovanju West Ham 2-0.

Oba gola za 'Crvene vragove' zabio je Wayne Rooney i to oba na nevjerojatan način. Za 1-0 je zabio gol u sedmoj minuti praktički s centra. Rooney je primjetio kako je domaći vratar Adrian na rubu kaznenog prostora pa je opalio i sjajno pogodio. U 33. minuti stoper West Hama James Collins je jednu nabačenu loptu ispred gola pokušao izbiti, no lopta je pogodila Rooneyja u nogu i odbila se u gol. United sada ima 51 bod i drži sedmu poziciju.

'Da li je moj pogodak bolji od onog Davida Beckhama iz 1996. godine? Naravno. Ja sam zabio instiktivno. Okrenuo sam se, brzo pogledao i vidio da je golman izašao. Pokušao sam ovo već 20-ak puta, ali nikada mi dosada nije uspjelo. No, ovo nije moj najdraži pogodak u karijeri – rekao je Rooney nakon susreta.

Rooney je tom pogotku pridodao još jedan nešto kasnije, a United je slavio 2-0 pobjedu na teškom gostovanju na Upton Parku.

Wayne Rooney Incredible 55 Yard Volley Goal... by musicnetworkkosovo

REZULTATI:

West Ham - Manchester United 0-2 (Rooney 7, 33)

Chelsea - Arsenal 6-0 (Eto'o 5, Schuerrle 7, Hazard 17-11m, Oscar 42,66, Salah 71)

Cardiff City - Liverpool 3-6 (Mutch 9,88, Campbell 25 / Suarez 16,60,90+6, Škrtel 41,54, Sturridge 75)

Everton - Swansea City 3-2 (Baines 20-11m, Lukaku 53, Barkley 58 / Bony 33, Williams 90+2)

Hull City - WBA 2-0 (Rosenior 31, Shane Long 38)

Manchester City - Fulham 5-0 (Yaya Toure 26-11m,54-11m,65, Fernandinho 84, Martin Demichelis 88)

Newcastle United - Crystal Palace 1-0 (Papiss Cisse 90+4)

Norwich City - Sunderland 2-0 (Snodgrass 20, Tettey 32)