RAZBILI WOLFSBURG 5-1

Mario Mandžukić postigao je svoj prvi pogodak za Atlético i to protiv svog bivšeg kluba Wolfsburga kojeg su Madriđani pobijedili 5-1 (2-0). Iako se radilo o prijateljskoj utakmici, Mandžo nije slavio pogodak pod gredu za 0-3 iz jedanaesterca kojeg je sam izborio u 62. minuti kad su ga oborili prvo vratar Benaglio, a nakon puštene prednosti stoper Naldo.

Imao je Mandžo još nekoliko prigoda, a u 72. minuti pogodio je gredu, da bi u 74. bio zamijenjen. Debitirao je i Antoine Griezmann, no malo po ulasku s klupe skrenuo je Naldov slobodnjak u vlasitu mrežu za 1-3. Kod domaćih, Ivica Olić je odigrao u špici do 63. minute, a Perišić se oporavlja od slomljenog ramena i bit će izvan travnjaka još 12 tjedana.

21. rujan 2024 02:31