POGLEDAJTE GOLOVE

VIDEO Odlične vijesti za Bilića - Kalinić dvostruki strijelac u pobjedi Dnjipra!

Za Kalinića su to bili drugi i treći prvenstveni gol za Dnjipro po transferu iz Blackburna, a prvi od 6. kola igranog 13. kolovoza kada je zatresao mrežu Šahtara
 Duje Klarić / Cropix

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić odigrao je vrlo dobru utakmicu u sklopu 12. kola ukrajinskog nogometnog prvenstva. U domaću 5-1 pobjedu svog Dnjipra nad Oleksandrijom ugradio je dva gola...

Zabio je bivši napadač Hajduka prvi gol u 44. minuti za vodstvo Dnjipra 2-1, a drugi je put tresao mrežu u 62. minuti za povećanje prednosti na 4-1.

Za Kalinića su to bili drugi i treći prvenstveni gol za Dnjipro po transferu iz Blackburna, a prvi od 6. kola igranog 13. kolovoza kada je zatresao mrežu Šahtara u domaćem 3-1 porazu. Dva je gola za četvrtu ovosezonsku pobjedu Dnjipra zabio i Evgen Konopljanka dok je jednog dodao Matheus Nascimento.

Ukrajinska Premierliga, 12. kolo:

Dnjipro – Oleksandria 5-1 (Konopljanka 38, 57, Kalinić 44, 62, Matheus 65 / Targamadze 25)

Redoslijed: 1. Šahtar 27 (-1), 2. Dinamo Kijev 27 (-1), 3. Metalist 25 (-1), 4. Arsenal 17 (-1)...9. Dnjipro 15...

20. rujan 2024 18:41