SERIA A

Za domaće do 65. minute igrao Marko Livaja, dok je s druge strane Kovačić odradio cijelu utakmicu za Inter
 AFP

Nogometaši Atalante i Intera odigrali su neodlučeno 1-1 u prvoj utakmici 10. kola talijanskog prvenstva. Gosti iz Milana su poveli u 16. minuti pogotkom Ricarda Alvareza. S desne je strane loptu u kazneni prostor nabacio naš Mateo Kovačić, a Rodrigo Palacio ju je glavom spustio do Alvareza koji ju je sa šest, sedam metara kroz noge domaćeg braniča Guglielma Stendarda smjestio u mrežu.

Atalanta je do izjednačenja došla samo devet minuta kasnije kada je Maximiliano Moralez nabacio s desne strane, a German Denis nadskočio Waltera Samuela i glavom matirao Samira Handanoviča. Zanimljivo, Denisu je to već sedmi gol u karijeri protiv omiljenog suparnika Intera.

αταλανταιντερ ourmatch.net by ourmatch

Dodajmo još da je za domaće do 65. minute igrao Marko Livaja, dok je s druge strane Kovačić odradio cijelu utakmicu za Inter.