PRVI NASTUP ZA CELTIC

Robbie Keane debitirao, Celtic ipak izgubio

Republic of Ireland's captain Robbie Keane reacts after their World Cup qualifying playoff second leg soccer match at Stade de France, in Saint Denis, north outskirts of Paris, Wednesday Nov. 18, 2009. (AP Photo/Francois Mori)
 AP

Robbie Keane neće po dobrome pamtiti premijeru u dresu Celtica. Nogometaš koji je u ponedjeljak stigao na posudbu iz Tottenhama odigrao je svih 90 minuta u porazu svoga novog kluba kod Kilmarnocka (1-0).

Radilo se o zaostaloj utakmici 18. kola škotske Premier lige, a svojim ju je pogotkom u 58. minuti odlučio Christopher Maguire.

Celticu je to već peti poraz ove sezone, čime je propustio smanjiti zaostatak za najvećim rivalom Rangersom. Aktualni prvak ima deset bodova više.

Kilmarnock je uoči ove utakmice bio na pretposljednjem mjestu, a protiv uglednog je suparnika došao do prve pobjede u zadnja 32 međusobna dvoboja!