OD LJUTOG DO VICKASTOG

PROVALA DANA NAŠIH ČITATELJA Evo kako je Angela Merkel spasila Dinamo od velike blamaže!

Naši čitatelji napisali su brojne komentare tijekom i nakon završetka utakmice Bayerna i Dinama
 Cropix

Dinamo je u utorak navečer teško poražen od Bayerna u Allianz Areni. Bavarski velikan slavio je 5-0, ali je utakmica realno bila gotova već na samom početku, dok je Bayern četvrtim golom već u 28. minuti najavio da bi to mogla biti bolna večer za hrvatskog prvaka.

Pa ipak, stali su Bavarci na loptu u drugom dijelu te su zabili 'samo' još jedan gol i ogled zaključili s okruglih 5-0. Naši čitatelji ostavili su brojne komentare tijekom i nakon završetka utakmice, a mi vam prenosimo najpopularnije i one koje su bili posebno zanimljivi.

Jedan navijač nije bio obeshrabren visokim porazom:

'Dinamo se voli i kad gubi i kad pobjeđuje, a kad sad krenete s**t kako je sramota primiti porciju od Bayerna sjetite se samo zadnje sezone LP, Šahtar 7:0, Porto 6:1, a neki dan je i Wolfsburg dobio porciju od Bayerna. Sve su to ekipe koje ulažu veće novce u pojačanja, tako da idemo dalje Dinamo.'

Drugi su se zločesto prisjetili davnog poraza Hajduka:

'Netko izgubi 5:0 od Bayerna na Allianz Areni, a netko od Debrecena 0:5 na Poljudu.'

U tom stilu bio je i sljedeći komentar:

' Nekog pune na Alianz Areni a nekog na Aldo Drosini.'

Jedan se navijač nije posebno uzrujavao s puno golova u mreži Dinama, štoviše:

Bilo je tu i podužih tirada navijača koji nisu mislili da je ovo neuspjeh:

'Dajte ne se***e, pa ne igraju protiv nekog iz 1. ŽNL nego protiv Bayerna koji je trenutno među 3 najjače momčadi, ako ne i najjača. Ako Wolfsi mogu u 9 minuta 5 komada primiti, ovo nije nikakva sramota, dapače, uspjeh je uopće doći to takve tekme'.

Podsjetili su čitatelji da i mnogo veći klubovi nisu bolje prošli na Allianz Areni:

'Roma dobila 7 komada, Šahtar 7, Porto 6, Barca 4...u čemu je problem ako Dinamo dobije 5?'

Bilo je tu i kratkih analiza igre Dinama:

'Realno gledano, ovo je bilo očekivano. Drago mi je da se nisu raspali kao proteklih godina protiv velikih momčadi nego su ovi golovi vise individualne greške i igrali su pristojno za njihovu kvalitetu. po meni je ovo bolji Dinamo nego od prošlih Liga prvaka i ima neke šanse za treće mjesto ako odigra ostale utakmice na nivou.'

Neki su pak s nadom najavili uzvrat:

'Doci ce oni na Maksimir!'

Za kraj i jedan od najduhovitijih.

'Da Bayern nije stao u drugom poluvremenu bilo bi 10:0. Hvala Angeli Merkel na pomoći!'

Serija komentara s pivom

' Kad padne gol otvorim si pivo,dobro da se gajba hladi' - rekao je duhoviti navijač te izazvao slavu odgovora:

' Spremi tri gajbe kako je krenulo', ' Jedan će ti biti premalo, morat ćeš na benzinsku po drugu', 'Palo ih toliko da ti crknes haha', 'Bavarci večeras dijele pivo džaba za navijače Dinama da ublaže tugu', 'Možda nećeš stići za svaki gol po jednu pivu' - bili su neki od odgovora.

22. rujan 2024 03:53