PROIGRALI 'REDSI'

Liverpool razbio fenjeraša Portsmouth

Reuters

Uvjerljivo i u potpunosti zasluženo nogometaši Liverpoola svladali su Portsmouth u posljednjoj utakmici 30. kola engleskog Premiershipa. Na Anfieldu je bilo 4-1.

Dva je pogotka za "redse" postigao Fernando Torres, čime je u svojem 19. susretu ove sezone učinak podigao na petnaest golova. Zabio je španjolski reprezentativac prvi i posljednji gol svoje momčadi, u 26. i 77. minuti utakmice u kojoj je jedini strijelac za posljedneplasirani sastav Premiershipa bio Belhadj pred sam kraj ogleda.

Portsmouth je na Anfieldu "pao" u razmaku od šest-sedam minuta. Poraz im je nagovijestio Torres, samo dvije minute kasnije precizan je bio Ryan Babbel na asistenciju strijelaca prvog gola, a na 3-0 povisio Alberto Aquilani preciznim udarcem uz desnu stativu Jamiea Ashdowna. Zbilo se to u 32. minuti.

Uslijedili su napadi Liverpoola (omjer udaraca 25-9 za "redse") i dvadeseti prvenstveni poraz kluba u stečaju...