KRENULI TALIJANI

Genoa do pobjede na otvaranju, Romi 'nula'

Giandomenico Mesto, 28-godišnji veznjak Genoe, zabio je prvi pogodak u novoj prvenstvenoj sezoni
Genoa's Giandomenico Mesto, right, lying on the pitch, scores the decisive goal that gave his side a 1-0 win over Udinese, during a Serie A soccer match in Udine, Italy, Saturday, Aug. 28, 2010. (AP Photo/Franco Debernardi)
 AP

Odigrane su prve dvije utakmice prvog kola nove sezone u Seriji A. Nogometaši Genoe pobijedili su na gostovanju Udinese 1-0, dok su Roma i Cesena na Olimpicu odigrali 0-0.

Giandomenico Mesto, 28-godišnji veznjak Genoe, zabio je prvi pogodak u novoj prvenstvenoj sezoni u Italiji pogodivši u 81. minuti u Udinama za 1-0 pobjedu gostiju.

Prvu je svoju natjecateljsku utakmicu za Đenovljane odigrao 33-godišnji centarfor Luca Toni. Na njegovu žalost, ozlijeđen je (mišić noge) morao napustiti travnjak već u 39. minuti prvog poluvremena.

Roma je pak napadala vrata novog prvoligaša iz Cesene, no golman Antonioli sačuvao je vlastitu mrežu netaknutom.