UTRKA U ŠPANJOLSKOJ

FOTO, VIDEO: REAL S. - REAL M. 0-4 Madriđani uvjerljivi i bez Ronalda, Messi sredio Betis, pobjeda Atletica

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je vrlo dobrih 90. minuta za goste iz Madrida

Nogometaši madridskog Atletica i sljedeći će vikend dočekati kao vodeća momčad španjolskog prvenstva. U 32. su kolu na svome Vicente Calderonu pobijedili Villarreal s 1-0...

Atletico je u utakmicu ušao bez ozlijeđenog najboljeg strijelca Diega Coste, te bez važnih kotačića u sredini terena - suspendiranog Gabija i ozlijeđenog Arde Turana. Unatoč tome, momčad Diega Simeonea si je uspjela prokrčiti put do pobjede, a jedini je strijelac u 14. minuti bio Raul Garcia. On je glavom u mrežu smjestio loptu koju mu je iz kornera nabacio Koke. Za 27-godišnjeg je veznjaka to osmi ovosezonski pogodak u Primeri.

Poslije šeste ligaške pobjede u nizu Atletico na vrhu ljestvice ima 79 bodova, četiri više od Barcelone i šest od Real Madrida koji će kasnije tijekom dana odraditi svoje zadatke u ovom kolu.