ORLANDO I DALJE GAZI

Portland Trail Blazers forward LaMarcus Aldridge (L) and guard Andre Miller (C) celebrate with their teammates after beating the Dallas Mavericks in their NBA basketball game in Dallas, Texas January 30, 2010. REUTERS/Mike Stone (UNITED STATES - Tags: SPORT BASKETBALL)
 Reuters

Sedmu uzastopnu pobjedu, što im je i rekord sezone, upisali su košarkaši Orlando Magica nakon što su u svojoj Amway Areni svladali Chicago Bullse 111-82.

Utakmica je prema pobjedi domaćina usmjerena već u prvoj četvrtini kada je najbolji igrač Bullsa Derrick Rose ozlijedio ručni zglob. Na poluvremenu je Orlando vodio 65-33. Vince Carter je sakupio 23 poena, najviše na utakmici, u tek nešto više od 26 minuta igre.

Brandon Roy je ubacio 41 poen uz osam skokova, Andre Miller dodao 15 uz šest skokova i sedam asistencija, a Portland Trail Blazersi nadoknadili su 13 poena zaostatka u posljednjoj četvrtini utakmice kod Golden State Warriorsa te slavili 110-105 pobjedu.

Prva je to pobjeda Blazersa u Oracle Areni nakon devet uzastopnih poraza. Ostvarena je serijom 17-3 u posljednjem dijelu utakmice u kojem su gosti ubacili 27 i primili samo devet koševa.

Atlanta Hawksi su slavili 105-99 na gostovanju u Washingtonu. Wizardsima je najviše, 29 poena, ubacio Jamal Crawford.

NBA liga:

Golden State - Portland 105-110 (Maggette 24p, 5s, 6a / Roy 41p, 8s, 4il, Miller 15p, 6s, 7a, 4ol)

Orlando - Chicago 111-82 (Carter 23p, 4s, Bass 13p, 8s / Gibson 12p, 9s)

Washington - Atlanta 99-105 (Blatche 30p, 10s, 7il / Crawford 29p, Bibby 16p, 4s, 5a)