SINIŠA VUCO

‘Meni bi trebalo zabraniti da budem na slobodi. Zatvorite me u zlatni kavez, dajte mi jastoge, bifteke i neću se buniti‘

Dobro je poznato da je Splićanin i veliki gurman pa je zbog dobre hrane spreman i na duge vožnje

Siniša Vuco

 Kristijan Jalšić/Happy FM
Dobro je poznato da je Splićanin i veliki gurman pa je zbog dobre hrane spreman i na duge vožnje

Legendarni glazbenik Siniša Vuco bio je ekskluzivni gost posljednje ovosezonske epizode emisije "Special Happy Show" na Happy FM-u. Voditelju Dini Termanu je bez zadrške pričao o brojnim temama, od egzistencije u Venezueli, ljubavi prema janjetini i heavy metalu, pa sve do Guinnessovog rekorda.

"Putujem ovih dana u London jer žele uživo vidjeti čovjeka koji je oborio rekord. Otpjevao sam najduži ton u povijesti. Za jednu trećinu sam nadmašio rekord. To je moja osobna pobjeda i satisfakcija. Ali to ne znači da ću sad pljuvati po onima koji pjevaju kratke note. Svak‘ ima svoje mjesto pod suncem", poručuje Vuco.

A već u kolovozu vraća se u Venezuelu, u kojoj ima dva stana, a početkom sljedeće godine bi mu u posjetu mogle doći kći i unuka.

"Dok sam još u snazi, dobro je, ča...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
27. lipanj 2026 07:56