Iako još traje naporno snimanje druge sezone RTL-ove serije "Sjene prošlosti" u kojoj ima jednu od glavnih uloga, glumica Jelena Perčin nije propustila svečano otvorenje Žnjanskog platoa u Splitu. Pretpostavka je da je razlog tome vrlo jednostavan, njezin novi životni partner Ante Gelo sa svojim orkestrom pratio je izvedbe niza poznatih glazbenih lica poput Marka Tolje i Tatjane Cameron Tajči. Perčin je otvaranje pratila iz publike, kao i obično besprijekorno sređena, u vrlo lijepoj smaragdnozelenoj svjetlucavoj haljini.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....