Nakon što je prije gotovo 20 godina zajedno s Silvijom Kutićem i Izabelom Jelenićem u Vodnjanu osnovao prvi hrvatski jednorog Infobip, Roberto Kutić odlazi iz kompanije u novi poslovni poduhvat.
- Roberto i dalje ostaje suvlasnik u Infobipu, a njegove dužnosti u kompaniji preuzima predsjednik Uprave i suosnivač, Silvio Kutić. Uz Silvija Kutića, u Upravi kompanije su Izabel Jelenić, tehnički direktor i suosnivač, Yariv Dafna, financijski direktor, Ivan Ostojić, član Uprave za razvoj poslovanja, te Mario Ančić i Ante Kušurin, predstavnici investitora, fonda One Equity Partners - priopćeno je iz Infobipa. Riječ je o iznenadnoj promjeni u vrhu menadžmenta Infobipa koja je uslijedila nakon još jedne međunarodne potvrde izvrsnosti kompanije. Krajem prošlog tjedna, podsjetimo, magazin Fortu...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....