Iako se na trenutke ne čini tako, među nama još uvijek ima jako dobrih i poštenih ljudi. Potvrđuje to i priča o Ivanu Žuniću iz Stare Ploščice, dugogodišnjem vozaču Čazmatransa, koji je ovih dana za jednoga svog putnika učinio nešto što će obojica zacijelo pamtiti cijeli život.
Nakon što je prošle subote oko 16.20 sati završio vožnju na liniji Osijek-Zagreb, koju vozi već deset godina, te u Zagrebu putnicima predao prtljagu i pozdravio ih, Žunić je, kao i uvijek, obišao autobus kako bi provjerio je li sve u redu prije nego što nastavi novu vožnju u 17 sati za Čazmu. Pritom je u mrežici ispod jednoga sjedala pronašao torbicu s dokumentima i većom količinom novca, javlja MojPortal.
Kuverte s eurima i dolarima
- Čim sam otvorio torbicu, ugledao sam u njoj dvij...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....