Na današnjem Filmskom razgovoru namijenjenom svim sudionicima gostovao je Steve Buscemi, uz moderaciju direktora fotografije Michaela Seresina. U razgovoru sa sudionicima i uz snažno sudjelovanje publike, Buscemi je govorio o svom nesvakidašnjem putu od profesionalnog vatrogasca do višestruko nagrađivanog glumca, redatelja, scenarista i producenta. "Kada sam na početku Pasa iz Rezervoara vidio svoje ime, prvi sam se put osjećao kao da sam uspio" prisjetio se Buscemi. U emotivnijem dijelu razgovora osvrnuo se na događaje koji su ga obilježili – od 11. rujna, na kojem je intervenirao kao vatrogasac, do opsade Sarajeva. Ipak, kako kaže, iz svega najviše pamti ono pozitivno: "U sjećanju mi zapravo ostaje humanitarni trud i zajedništvo koje smo tada osjećali." Na samom kraju razgovora Busce...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....