Saznali smo da nas je u napustila naša draga i uvažena profesorica Renata Waldgoni, piše na stranicama Arhitektonskog fakulteta.
Renata Waldgoni rođena je 1957. godine u Zagrebu, gdje je diplomirala na Arhitektonskom fakultetu 1981. godine. Te iste godine, na poziv profesora Josipa Vanište da sudjeluje u nastavi kolegija Kabineta za crtanje i plastično oblikovanje, započinje nastavni rad. Bila je redovita profesorica u trajnom zvanju na Arhitektonskom fakultetu u Zagrebu, Studiju krajobrazne arhitekture Agronomskog fakulteta te Akademiji likovnih umjetnosti (kiparstvo). Dugogodišnja suradnja s kolegom još iz gimnazijskih dana, Andrejom Uchytilom, započeta 1982. godine, obilježena je mnogim priznanjima i nagradama, a njihovi su radovi izlagani i objavljivani u zemlji i inozemstvu...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....