PIŠE DRAŽEN KRUŠELJ

Sramotan nastavak Jakirovićevog glavinjanja u Europi: Kredit mu se otopio do kraja, bit će senzacija ako otputuje u Koprivnicu!

U povijesti najtežih havarija mnoge su momčadi primile sedam, jednom je Bešiktaš protiv Liverpoola inkasirao osam, ali ne pamtimo utakmicu u skupini Lige prvaka u kojoj bi momčad primila devet...

Sergej Jakirović

Ulrik Pedersen/Nurphoto Via Afp
Objavljeno: 17. rujan 2024. 23:55

Dinamov wellness program u raskošno bogatoj Ligi prvaka zaključen je u utorak zvonkim treskom o pod Allianz Arene. Bayern je na otvaranju natjecanja protutnjao pored plavih kao bolid Formule 1 pored nekog muzejskog automobila pobjegavši mu do stanke na nedostižnih 3-0. U deset kaotičnih minuta nastavka dinamovci su spustili gard, krenuli u napad i čak na trenutak uskrsnuli iz mrtvih nakon što su Petković i Ogiwara u dvije minute zabili dva gola. Domaćin se, međutim, brzo konsolidirao i do kraja utakmice do vrha je napunio mrežu Ivana Nevistića.

"Sirotinjska opera"

Dinamovi navijači koji su desantom osvojili München i preplavili stadion nisu, naravno, očekivali da bi njihovi ljubimci trebali držati predavanje najtrofejnijoj njemačkoj...

17. rujan 2024 23:57